Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді визначили кращого читача року

У Миргороді визначили кращого читача року

Кращого читача року визначили у Миргороді на другому етапі Всеукраїнського конкурсу. За змаганнями  юних книголюбів стежили наші колеги.

Традиційно навесні в Україні визначають найкращих читачів-дітей. Творчі змагання для миргородських читачів організували працівники міської бібліотеки для дітей  вдванадцяте. У конкурсі взяли участь учні 6 -х та 7-х класів. Одинадцять хлопців і дівчат змагалися в знаннях з української та світової літератури. Подібні заходи покликані насамперед популяризувати читання книг, розповіла член журі, завідувачка міської бібліотеки для дітей Ніна Макуха.

Ніна Макуха, завідувач міської бібліотеки для дітей, член журі конкурсу: Цей конкурс проводиться для того, об залучити наших дітей до читання, виявити найактивніших, дізнатися про улюблені твори,

Начитаність та ерудицію учасників спочатку перевірили тестами, а потім юні читачі розповіли про свої книжкові уподобання. Допоки члени журі дискутували та підбивали підсумки, конкурсантів підбадьорювали пізнавальною вікториною. За результатами конкурсу визначили переможців у номінаціях та двох дипломантів. Серед семикласників перемогу здобула Катерина Воскобійник. Катя вдруге стала переможцем міського етапу. Цього разу завдяки захопленню пригодницьким жанром.

Катерина Воскобійник, переможець міського конкурсу " Кращий читач  2017 року": Я люблю читати пригоди і книжка Джованні  заохочує тим, що чаклун Джованні подорожував, шукав своє кохання, хотів врятувати принцесу, і він її врятував.  Я ходжу в міську бібліотеку, але вдома є трошки книжок.

Література, яка спонукає до роздумів, до вподоби шестикласниці Вікторії Маляренко.   Віка планує вивчити іноземні мови і читати літературу англійською та французькою.

Віка Маляренко, переможець  міського конкурсу " Кращий читач  2017 року": Я люблю книжки з сенсом, щоб там було про що подумати, я в підсвідомості їх беру, читаю і плачу, такі вони  сумні, я знаю, що буду плакати, але беру все одно. Оксана Ольшевська, я її багато прочитала "Інший дім", там є сенс, іще мені нравилась Юта Трайбей. Дуже б хотіла англійською попробувать,   але руки не дійшли.

Продовжать творчі перегони  юні миргородські читачки на обласному рівні. За умовами Всеукраїнського конкурсу переможці обласного етапу з усіх регіонів України поїдуть на екскурсію до Львова.