Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

В Андріївці створили парк для вихованців школи-інтернату

В Андріївці створили парк для вихованців школи-інтернату

200  cаджанців  сосни, липи та фруктових дерев  висадили в Андріївці Новосанжарського району. Представники місцевої поліції, атовці, волонтери Червоного Хреста та благодійники  зорганізувалися і висадили зелений парк для вихованців школи-інтернату в Андріївці. Долучилися до них і мої колеги Юлія Логвиненко та Сергій Коломієць.

Близько півтори сотні волонтерів приєдналися до всеукраїнських акцій "Мій зелений бренд" та "Посади дерево миру". Кожне рослина матиме ім'я того, хто її саджав.

Алею учасників АТО -  липок у два ряди висадили близько 20 ветеранів та учасників АТО з Новосанжарського району. Сергій Миколайович місцевий, на війну пішов у квітні, 2014-го - побачив та відчув на собі там чимало - від Добропілля до Донецького аеропорту.

Сергій Зінченко, ветеран АТО, кіборг: Штурм Авдіївки, потім 2 місяці Донецький аеропорт. Алея буде символізувати те, щоб в Україні та й у світі переважав мир!

Родина голови Новосанжарського голови РДА висадила липу за свого тата. Керівник -  Сергій Бульбаха нині у відрядженні,а в 2014-му він одним з перших вирушив на війну. Син Олександр говорить: якщо буде потреба - за прикладом тата вирушить на війну.

Тетяна Бульбаха, волонтер акції "Мій зелений бренд - парк Андріївський" : Я дуже пишаюся своїм татом!

Вікторія Бульбаха, волонтер акції "Мій зелений бренд - парк Андріївський": Він зараз знаходиться у відрядженні, тому я разом з дітьми приїхала висадити його липку.

Саджати сосну набагато складніше, аніж наркоманів, - жартує керівник місцевої поліції Андрій Ігорович. Розповідає: поліція Новосанжарщини традиційно допомагає Андріївській школі.

Андрій Власенко, капітан поліції, начальник поліції у Новосанжарському районі:Проводимо постійно лекції, для того, щоб молодь, яка зростає, не допускала ... адмінпорушень, щоб зростала правильно і згідно чинного законодавства.

Керівництво й вихованці школи за здійснення давньої мрії - зеленої паркової зони - подякували польовою кашею.

Оксана Борсук, директорка Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату: Ми їм щиро дякуємо, що їхня мрія здійсниться, що наша школа стане красивішою, зеленішою.

Ірина Плюсніна, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста: Наша мета також не тільки посадити дерева, а ще й зібрати кошти на ... допомогу дитинці, яка хвора.

Представники та волонтери Червоного Хреста на лікування місцевої вихованки назбирали 2 з половиною тисячі гривень.

Юлія Логвиненко, журналіст: Нашій знімальній групі доручили зробити фінальний акорд - посадити останнє деревце сосни.