Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Восьмий день – без газопостачання у центрі Полтави

Восьмий день – без газопостачання у центрі Полтави

Восьмий день – без газопостачання у центрі Полтави. Прес-служба підприємства «Полтавагаз» пояснила,  чому  досі не відремонтували газову трубу на вулиці Європейській, 24\46.  Як ми повідомляли учора, причина аварії - пошкодження газопроводу вантажним автомобілем.  Докладніше - у сюжеті.

4 квітня в полтавських телевізійних новинах вийшов в ефір сюжет про те, як полтавці  упродовж тижня живуть без газу. Людям ані їсти приготувати, ані помитися.  Нам так і не вдалося поспілкуватися з представниками «Полтавагазу», хоча їх запрошували на зустріч з мешканцями будинку. Електронною поштою ми отримали від них лист-роз’яснення щодо ситуації, яка склалася. В ньому йдеться:

“На сьогодні договірні відносини між КП „ЖЕО-2“ як балансоутримувачем будинку за адресою вул. Європейська, 24/42 та ПАТ „Полтавагаз“ як оператора газорозподільних мереж  відсутні через небажання КП „ЖЕО-2“ виконувати відповідні нормативно-правові вимоги. Саме тому ПАТ „Полтавагаз“ наразі не має правових підстав здійснювати ремонтні роботи на цій ділянці”.

На час підготовки сюжету коментарів від  житлово-експлуатаційній дільниці-2  ми не отримали. Обіцяють поспілкуватися з нами пізніше. Тим часом, заступник керівника фірми-перевізника, водій якої пошкодив газопровід телефоном повідомив, що  фірма готова  взяти на себе витрати із ремонту газової труби:

Павло, заступник директора фірми-перевізника: Был такой инцидент. Водитель написал объяснительную.  Ну, а дальше починить трубу должны газовщики. и можно оплатить сварщика, если надо.