Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Пам’ятник Раїсі Кириченко доповнили гранітною плитою

Пам’ятник Раїсі Кириченко доповнили гранітною плитою

У Полтаві бронзовий пам’ятник народній артистці України Раїсі Кириченко, розташований на одноіменній вулиці,  доповнили гранітною плитою. На ній висічено: прізвище, ім’я, по-батькові співачки та регалії. Автор пам’ятника пояснив, чому плиту з написом встановили тільки зараз:

Микола Цись, скульптор, автор пам'ятника Раїсі Кириченко, заслужений художний України: З часом, коли поставили пам'ятник,  побачили, що немає назви.  Вирішили добавити назву внизу, щоб знали, хто це. Архітектор зробив доповнення.

Микола Ляпаненко, ініціатор встановлення пам'ятника Раїсі Кириченко: Можуть пройти часи. Я певний, що ім’я не забудеться , але всі прийдешні покоління повинні чітко знати, хто перед ними. А перед ними символ української нації, Герой України, народна артистка України, наша землячка - Раїса Кириченко. В зв’язку з цим було прийнято рішення добудувати і зробити цей напис. Нарешті ми завершуємо всі роботи по спорудженню цього унікального пам’ятника видатній нашій землячці.

Нагадаємо, пам’ятник Раїсі Кириченко встановили у 2012 році. Кошти на нього збирали упродовж 5 років. З обласного бюджету на його будівництво виділили 600 тис. грн.