Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві пройшов мітинг на скасування незаконної забудови в газетному ряду

У Полтаві пройшов мітинг на скасування незаконної забудови в газетному ряду

У Полтаві продовжується історія звільнення від забудови «газетної арки». Як ми повідомляли у попередніх випусках, учора у центрі міста пролилася кров. Близько двадцять першої години на громадських активістів, які зрізали залізне загородження, напали тітушки. Є поранені. Сьогодні провели мітинг проти скандальної забудови. Більше про це в наступному сюжеті.

Ігор Ізотов, журналіст: Мітинг розпочався біля стін міської ради. Голови фракцій «Батьківщина», «Свобода», представники від народного депутата Капліна в ультимативній формі затребували скликати позачергову сесію. Окрім цього, скасувати дозволи на скандальну забудову в «газетному ряду».

Мітингувальники перекрили рух транспорту на 20 хвилин, і після того, як до них ніхто не вийшов, рушили до міського управління Нацполіції. Офіс партії «Совість України», який трапився на шляху, забарикадували бетонними блоками.

Біля міського управління Нацполіції  до мітингарів вийшов головний поліціянт Полтави Олександр Терела. Він повідомив, що кримінальні справи порушені і слідству потрібен час. Поліції також висунули ультиматум – назвати прізвища затриманих. Активісти повідомили: якщо їм не підуть назустріч, до Полтави приїдуть їхні однодумці з усієї України. Після діалогу з поліцією мітингарі розійшлися по домівках.