Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Юні полтавці пропагували здоровий спосіб життя

Юні полтавці пропагували здоровий спосіб життя

 «Молодь обирає здоров’я». У Полтаві 24 команди зі шкіл районів пропагували корисні звички для підлітків. Обласний фестиваль-конкурс, який провели у Всесвітній день здоров’я, бачили мої колеги Лілія Пархоменко та Микола Янко.

До здорового способу життя діти закликають показовими виступами. Шістнадцятирічна Валерія каже: до конкурсу готувалися близько двох тижнів.

Валерія, учениця Скороходівської школи Чутівського району: Ми хочемо, щоб підлітки мого віку не мали шкідливих звичок, а навпаки  - займалися спортом. В нас є пісні, танці, сценки і просто слова, які закликають до здорового способу життя.

За правилами у кожній команді по сім учасників. Оцінювати виступи – складно, говорить член журі Владислав Шевченко.

Владислав Шевченко, член журі конкурсу, головний режисер Полтавського театру ім. Гоголя: Вони завжди чудові, завжди прекрасні на сцені. І в цьому й закладається складна робота журі.

Олександр Рець, заступник директора ОЦЕВУМ із виховної роботи: Конкурсу щорічно передують районні, міські огляди. І сьогодні на обласний потрапили 24 команди.

Крім естрадно-спортивних мініатюр – конкурс плакатів та фотографій. Десятикласниця Наталія говорить: хотіла донести інформацію зрозуміло для молоді.

Наталія, учениця Шишацької гімназії-інтернату: В темі сучасного світу. Тут зображена тема соціальної мережі Інстаграм. Такий конкурс дуже важливий, щоб заохотити підлітків бути здоровішими і займатися своїм здоров’ям, життям.

Переможців у кожній номінації нагородять грамотами. Нагадаю, обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» традиційний, його провели вдев’яте.