Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Депутати міської ради намагаються ініціювати проведення позачергової сесії

Депутати міської ради намагаються ініціювати проведення позачергової сесії

14 підписів опозиційних депутатів на проведення позачергової сесії Полтавської міської ради, скасування 4-ох  скандальних рішень: відміна будівництва МАФів та відмова ФОП Степаненко від оренди газетної арки, штаб супротиву в Полтаві. По це та інше у сюжеті.

Зранку  7 квітня перед Полтавською міською радою збираються люди. Місцева громада, мешканці будинку на Соборності ,27 та переважно опозиційні депутати. Привід – сутичка 5 квітня активістів та охоронців біля скандальної арки «Газетний ряд». 

Андрій Демідов голова ОСББ «Соборності, 27» :Я особисто хочу, щоб нарешті заборони забудови арок.

Тетяна  Вишар, мешканка будинку «Соборності, 27»: Ми віримо, що доб’ємося правди, і тим більше, якщо в Полтаві пролилася кров, то ми сподіваємося, що влада схаменеться  івідмінеть своє рішення про передачу арки.

На 10 годину депутати та громада зайшли до сесійної зали. Чекають на міського голову.

Василь Ковальчук, активіст: Намагалися зайти в кабінет до 00:50. Ніхто не знає де він є, вони ховаються.

Депутати трьох політичних сил "Самопомочі", "Свободи" та Соціалдемократичної, зібрали 14 підписів,  щоб ініціювати проведення позачергової сесії. Для проведення засідання їм не вистачає 1 голосу. Вимоги -  скасувати 4 скандальні рішення: будівництво МАФів на вулицях Соборності, Мазепи, біля кінотеатру Котляревського та встановлювати будь-які нові малі споруди. Звернення передали міському голові.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради: Ми все зробили, заява подана з усіма проектами рішень з протоколом зборів депутатів, тепер міський голова повинен негайно скликати сесію.

Згодом  на сайті Полтавської міської ради опублікували проект рішення «Про введення мораторію на розміщення нових стаціонарних тимчасових споруд». Автором вказано міського голову Олександра Мамая. Крім цього, Інтернет-видання «Полтавщина» оприлюднило відеозвернення міського голови Олександра Мамая до громади, що ФОП Степаненко відмовився від оренди арки.

 Олександр Мамай, Полтавський міський голова: Він написав заяву, і добровільно зупинив будівництва, доки ситуація вирішиться.

У приміщенні міської ради створили штаб супротиву. Вимагають від Верховної Ради прийняти рішення про дострокові вибори Полтавського міського голови.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: В нього входять організації, зараз хлопці з автономних націоналістів підтягнуться і таким чином будемо планувати ряд заходів, поки будемо знаходитися в приміщенні міської ради.