Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

М'язи та блиск: у Полтаві змагалися бодібілдери

М'язи та блиск: у Полтаві змагалися бодібілдери

Мати гарну фігуру, сильні руки, накачані м'язи і перемогти. У Полтаві в міському будинку культури провели змагання на Кубок області з бодібілдингу та фітнесу.  Подробиці від моїх колег.

Полтавка Марина  змінила офісну роботу на спорт. Мріє стати чемпіонкою з бодібілдингу. Розповідає: цим видом спорту вирішила займатися 4 роки тому. Тренується тричі на день.

Марина Полапа, учасниця: Мама меня очень поддерживает, она мне помогает: кушать готовит иногда. Если не успеваю, то спортивные вещи стирает. Она мне очень помогает. Ей очень нравится, чем я занимаюсь.

Анна участь у змаганнях бере вперше. Сьогодні виступає  в категорії міні бікіні.

Анна, учасниця: Мотивацией стал для меня парень. Он приобрел для меня, так сказать, абонемент, и мы пошли заниматься. Первая тринеровка - вау.

Зараз пара займається бодібілдингом  разом,  перейшли на професійний рівень,  розповідає дівчина.

У змаганнях беруть участь понад 150 спортсменів, які виборюють перемогу  в 25 –ти номінаціях.

Олександр Гордієнко, президент федерації бодібілдингу і фітнесу Полтавської області: Областные Федерации проводят  свои чемпионаты, кубки для того, чтобы отобрать сильнейших спортсменов для участия в Всеукраинских и Международных соревнованиях.  

Журі  оцінює  роботу не тільки над  тілом та рельєфність, а і харизму, макіяж, ідеальну подачу глядачу, гарний купальник, поведінку на сцені, - говорить  Олександр Гордієнко.