Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Ірина Степаненко: від захоплення сільради Рунівщини до «Газетного ряду»

Ірина Степаненко: від захоплення сільради Рунівщини до «Газетного ряду»

Історію з «газетним рядом» часто пов’язують з депутаткою облради Іриною Степаненко. Наші журналісти спробували розібратися, чи має вона стосунок до того, і виявили, що у скандальні ситуації Степаненко потрапляє не вперше. Подробиці у наступному сюжеті.

Ситуація з аркою «газетного ряду» вже має свою історію. Протистояння мешканців будинку на Соборності 27 і бізнесу триває не один рік. Влітку минулого року через суди міська влада передала дозволи на оренду від одного підприємця до іншого. Новим став ФОП Степаненко Віктор Вікторович

Журналісти  встановили, що цей підприємець є рідним братом Ірини Степаненко, депутата  Полтавської облради. Слід зазначити, що в такого роду скандалах прізвище Степаненко зустрічається не вперше.

Влітку 2015 року була історія  із захопленням сільської ради у селі Рунівщина Полтавського району.  Громада  стала на захист  сільського голови Володимира Сухаренка.  Тоді він відкрито говорив, що стосунок до псевдо-бійців «Айдару» має фірма «Альфа-капітал». Там Ірина Степаненко і нині працює фінансовим директором.  Юристи,  які відстоювали тоді інтереси «Альфа-капіталу», працювали і під час судових справ «Газетного ряду».

Зараз коментувати ситуацію навколо скандальної забудови депутат відмовляється. Оголосивши бойкот засобам масової інформації.

Ірина Степаненко, депутат Полтавської обласної ради: Всю інформацію, яку у мене запитували вчора, всю перекрутили. Всі телеканали, журналісти. Жодних коментарів я давати не буду. Тільки через те, що ви перекручуєте інформацію. Ви ж замість того, щоб заспокоювати людей, створюєте хаос в Україні. Вчора всі мої слова перекрутили, а деякі ЗМІ навіть сказали, що я відмовилася коментувати.

Реакція від Блоку Петра Порошенка, ряди якого представляє Степаненко, вже є. Андрій Пісоцький повідомив, що кожен депутат від БПП, який голосував за це рішення, понесе максимально можливу відповідальність.