Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Біля стін Полтавської міської ради відбулося віче

Біля стін Полтавської міської ради відбулося віче

Увечері ж депутати скликали брифінг для журналістів та провели чергове віче біля стін міськвиконкому. Крім того оголосили про безстрокову акцію протесту. Подробиці - дивіться далі.

Депутати запрошують журналістів на прес-конференцію на 17-ту, починають її на півгодини пізніше. Увесь день залу займають депутати від СДП, "Самопомочі" та "Свободи", а також активісти. У центрі - скринька для збору коштів пораненому та прооперованому Олександру Кобі.

Вадим Ямщиков, депутат міської ради від "Свободи": Перед початком всіх цих епопей і дій, звертався до Олександра Федоровича Мамая, щоб він зняв ці всі питання, і по аркє. Його слова: що там все вирішено. Ми повинні довести до кінця цю ситуацію. І громаду влада повинна почута і не повторилася така ситуація, що пролилася чиясь кров.

Полтавці пропонують наступне засідання міськради провести в міському будинку культуриБрифінг починають з новини: кременчуцьку охоронну фірму "Скорпіон" позбавили ліцензії. Депутати і громада вимагають проведення позачергової сесії, а також поспілкуватися з міським головою, Мамай за день так сюди і не з'явився. Не знайшли на робочому місці і його 1-го заступника Михайла Шевченка. 

Деякі з полтавців не згодні з депутатами, і вважають, що політичні рішення можна відкласти. Першочергове - людські життя.