Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві стартував танцювальний конкурс «Кубок Полтавщини - 2017»

У Полтаві стартував танцювальний конкурс «Кубок Полтавщини - 2017»

Майже тисяча пар юних танцюристів зі всієї країни приїхали змагання до Полтави. Як розпочався дводенний «Кубок Полтавщини - 2017» - дивіться у сюжеті моїх колег Лілії Пархоменко та Євгена Ковальчук.

Учасники змагань Аня та Паша із Полтави. Займаються танцями із дитинства, в парі працюють недавно, тому спільних нагород іще не мають. Говорять: головне – виступати із позитивним настроєм.

Аня та Паша, учасники конкурсу: Щоб ти вийшов на паркет і розумів, що я тут самий головний і я сьогодні тут виграю. Ми будемо в категорії «Юніори-2», Е-клас. Будемо танцювати латину.

 За попередніми заявками на участь зареєструвалось 960 пар із 32 міст країни, серед яких Дніпро, Запоріжжя, Харків, Суми тощо. Суддівство буде незалежним, говорить організатор Оксана Дзюбан.

Оксана Дзюбан, організатор конкурсу «Кубок Полтавщини - 2017»: Практически представлены из всех городов приглашенные судьи. Плюс будут судить тренеры пар, только в тех категориях, в которых не присутствуют их пары.

Член журі Денис Хорішко каже: на «Кубку Полтавщини - 2017» оцінюватимуть конкурсантів за професійними критеріями.

Денис Хорішко, член журі, керівник танцювального клубу: Лінії корпусу та рук, звичайно це музикальність. Це найголовніше, адже пара, яка танцює не в музику, не оцінюється. І технічне виконання, робота стопи, колін, ніг.

 Турнір – рейтинговий і триватиме два дні. За результатами 6 фіналістів отримають дипломи, а переможців нагородять кубками.

Нагадаю, цей конкурс традиційний. У Полтаві його проводять із 2007 року.