Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Сезон «Ltava Attack Series» відкрито

Сезон «Ltava Attack Series» відкрито

Новий сезон «Ltava Attack Series» відкрито. Автоперегони у Полтаві топ-рівня – саме це  побачили уболівальники,  які прийшли на картодром «Лтава». Серед них були і наші журналісти.

Ігор Ізотов, журналіст: Новий сезон «LtavaAttack» у Полтаві стартував офіційно. Більше 70-ти пілотів з усієї України приїхали сюди, щоб боротися за звання кращого.

Рекордна кількість учасників - це не все, чим запам’ятається цей сезон. Свою згоду на участь у перегонах дав чемпіон України у кільцевих перегонах Валерій Шевельов. Представник київської школи ставить перед собою такі завдання.

Валерій Шевельов, Lotus Elise (м. Київ)Я повинен виграти чотири класи. Стати кращим в усіх. І поставити рекорд моно приводу на цьому треку.

Дуже якісний трек для того, щоб навчатись. Великих швидкостей немає. Але дозволяє тобі десь помилитесь не завдавши шкоди для авто. Краща гонка в Україні в якій я приймав участь. Для України це топ-рівень організації перегонів.

Один із конкурентів Валерія на треку -  киянин Ігор Нечипорук. Говорить, що дощова погода вплинула на виступ.

Ігор Нечипорук, FordFiestaST (м. Київ):Сьогодні з погодою лотерея вийшла. Чекаємо на третю сесію зараз, якщо вона буде «сухою»,  то,  в принципі , перші дві можна було не їздити. А перші дві були і мокрі і сухі..і це все вплинуло на результат сильно.

А от Владислав Гордов на Тойоті МР2, що змагається в класі Prosport, робив ставку на дощ. Але вона не зіграла. Плюс ще й довелось ремонтувати авто.

Владислав Гордов,  (м.Київ): Відмовила трансмісія, вирвало заглушку з троса. Добре хлопці допомогли виточити нову, будемо пробувати робити.

Цікава гонка, траса дуже технічна. Суперники всі ідуть дуже тісно один за одним, і це радує. Бо є боротьба.

Традиційно для змагань цієї серії кращих визначають в п’яти класах. На трибунах зібралося близько тисячі уболівальників, та організатори сподіваються, що з кожним разом їх буде більше.

Андрій Приходько, організатор «LtavaAttackSeries»: Ми хочемо просунути автоспорт в маси, адже всі технічні види спорту вони дуже видовищні.

Минулорічний чемпіон у кількох класах полтавець Дмитро Білогубцев теж налаштований на перемогу. Цьогоріч його екіпаж змагається за титул у класі Supersport.

Дмитро Білогубцев, SubaruImpreza (м. Полтава): Треба постаратись досягти результатів не гірше ніж у минулому сезоні. Температура, погода гума, все це впливає плюс ще різні фактори.

Результати першого етапу наступні. У класі 2WD кращим став киянин Олег Миклуха на БМВ, у класі AWD – дніпрянин Погасій Артем на Mitsubishi. У класі  PROSPORT – сумчанин Артем Острога на БМВ, у класі STREET – Валерій Шевельов, на Lotus Elise, і у SUPERSPORT – дніпрянин Андрій Холодний на Mitsubishi. Наступний етап відбудеться 12 і 13 травня.