Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавська міська рада в облозі

Полтавська міська рада в облозі

Міська рада Полтави заблокована, працівників не пускають на робочі місця. Активісти та громада чекають на очільника міста, від якого вимагають скликати позачергову сесію. Подробиці далі.

Зранку активісти заблокували вхід до будівлі міської ради. Вимагали приїзду міського голови Олександра Мамая, який з 7 квітня не з’являвся  на робочому місці, та  скликати  позачергову сесію через криваві події 5 квітня.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: Є позиція фракції, яка нас підтримала і у нас є 21 голос. Нам потрібно скликати сесію. Залишається позиція за «солідарністю», «Совістю» та «Батьківщиною» І основна позиція - мер повинен прийти на роботу обов’язково.

КОР: У приміщенні міської ради розмістився штаб спротиву. Ситуацію  контролюють правоохоронці. На робочі місця пропускають лише працівників екстрених служб.

Віталій Нікіпелов, заступник  Полтавського  міського голови: Цей крок є помилковим з боку протестувальників і йде навіть в розріз з тією метою, яку вони заявили за справедливість, за Полтаву. А перешкоджання роботі органу, воно призведе до незручності для полтавців і самих працівників виконкому.

До активістів приєдналися й полтавці.

Голос:  Прийшли подивитися на наше чудо, шо тут робиться.

Голос:  Прийшли за справедливість, 25 років незалежності, а й досі б’ють патріотів України.

Голос:  Я не для того голосувала за Мамая, щоб він так безвідповідально ставився до Полтави і до людей, які  тут живуть.

Нам вдалося телефоном зв’язатися з міським головою Олександром Мамаєм. Він повідомив, що перебуває у відрядженні.

Олександр Мамай, міський голова м. Полтави:  Я хотів зранку потрапити до міської ради, але мені повідомили, що вона заблокована і я звернуся до правоохоронних органів, якщо вони ще не знають. Я змінив свої плани зараз у відрядженні.

Штаб спротиву планує йти до міського голови додому. Нагадаю, у Полтаві 4 день тривають протести. Активісти вимагають скликати позачергову сесію міської ради. Крім того, вони  пікетували обласне управління поліції,  звинувачують  правоохоронців у бездіяльності щодо подій біля «газетної арки» та побиття меморіальних дощок.