Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліція назвала імена тих, кому оголосили підозру у кривавих подіях біля арки

Поліція  назвала імена тих, кому оголосили підозру у кривавих подіях біля арки

Поліція  назвала імена тих, кому оголосили підозру у кривавих подіях біля арки.  За скоєння злочину, передбаченого статтею 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження) розшукується Усенко Євгеній Володимирович, 05.04.1973 року народження, Чоловік переховується від органів досудового розслідування, – ідеться на сайті обласної поліції.

Інформацію про місце перебування можна повідомити до чергової частини Полтавського відділу поліції за телефонами – (0532) 51-77-55, до чергової частини обласного управління поліції (0532) 51-77-02, або на телефон сall-центру ГУНП в Полтавській області за номером 102.

Раніше поліція повідомила, що затримала ще одного підозрюваного у Глобинському районі – це Анатолій Прядко, який охороняв арку 5 квітня.

З відеоматеріалів та свідчень очевидців правоохоронці вважають, що ножові поранення завдавали кілька людей. Нагадаємо, у  у сутичках біля газетної арки ножові поранення отримали двоє чоловіків– Олекса Коба та Дмитро Юденко, їх стан досі тяжкий.  Також постраждав поліцейський, у якого травми голови та обличчя.

Охоронну фірму «Скорпіон 2016», чиїх людей звинувачують у кривавих сутичках, позбавили ліцензії.