Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сьогодні мітингували ветерани АТО, чорнобильці та афганці

Сьогодні мітингували ветерани АТО, чорнобильці та афганці

Мирний мітинг на підтримку  поранених 5 квітня атовців під час сутичок біля арки на вулиці Соборності, 27 зібрали ветерани АТО, чорнобильці та афганці. На акції протесту вони озвучили свої вимоги до місцевої влади та правоохоронців.

Учасники мітингу під бойовими прапорами зібралися в центрі Полтави, аби підтримати  поранених атовців у сутичці  біля «Газетної арки» 5 квітня. 

Микита Кашницький, координатор штабу  полтавської блокади: Сказати, що це бедлам, просто ні міліція, ні обласна і місцева влада не повинні допускати такого, що відбулося на теренах області.

Петро Ворона, ветеран АТО: Проти свавілля влади, яка приймає незаконні рішення, що привели до кровопролиття.

Серед учасників акції екс-комбат "Донбасу", координартор штабу блокади торгівлі з окупантами  Анатолій Виногродський. Він разом з побратимами їде на схід. Говорить, не могли оминути Полтаву, зважаючи на останні події, що тут відбуваються.

Анатолій Виногродський, екс-комбат "Донбасу": Если мы не дадим своевременный отпор этому полицейскому беспределу, то превратимся в страну с минтовской системой.

Серед учасників мітингу - 13 ветеранських організацій військових  АТО. До них приєдналися  воїни–інтернаціоналісти, чорнобильці та волонтери. Вони озвучили свої вимоги,  серед яких : відставка міського голови Полтави, виключити  депатута обласної ради Ірину Степаненко зі складу атестаційної комісії обласної нацполіції, змінити керівництво служби безпеки Полтавщини та обласне керівництво поліції.

Віталій Турпітько, голова координаційної ради ГО учасників АТО Полтавщини: Такого безладу в Полтаві не було з 90-х. Дерибан уже став професійним.

Всі вимоги  мітингувальники виклали в меморандумі, який передали міській,  обласній владі та правоохоронцям.