Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Pianoextremist: «Саме з Полтави може початися переворот влади і суттєві зміни в Україні»

Pianoextremist: «Саме з Полтави може початися переворот влади і суттєві зміни в Україні»

Піаноекстреміст або екстремальний піаніст завітав до Полтави. Цей музикант, приховуючи обличчя,  з часів київського майдану став музичним символом боротьби за свободу і справедливість. Вуличну музику екстреміста слухали і наші журналісти. 

Анна Комар, журналіст: Музична легенда Майдану подорожує Україною з концертами. Цього вечора екстремальний піаніст виступає біля скандальної Газетної арки. У репертуарі музиканта – здебільшого власні твори.

Він не показує обличчя, не називає прізвище, не каже, звідки родом. Відомо тільки, що піаніста звати Богдан і йому 32 роки. Вуличні концерти та волонтерство в АТО – це його життя.

Богдан, pianoextremist(екстремальний піаніст): Я буду сьогодні грати твори зі свого першого альбому та твори, які я планую включити в другий альбом. 

До Полтави музикант приїхав після скандальних подій біля «Газетної арки», аби підтримати активістів і, в першу чергу, пораненого Олександра Кобу, якого називає своїм побратимом.

Богдан, pianoextremist(екстремальний піаніст): Я небайдужий до того, що робиться в країні, по-перше. Я маю на увазі свавілля влади і правоохоронних органів, які роблять із людей ідіотів. Роблять вигляд, нібито винних шукають, але ніхто їх не шукає.

Полтава може стати епіцентром нової революції в країні, каже Богдан. За його словами, місцева влада «грається з вогнем».

Богдан, pianoextremist(екстремальний піаніст): Саме з Полтави може початися я не скажу, що новий Майдан, бо це вже буде тупо, і люди не «поведуться». Але якісь події, якщо не переворот влади, але суттєві зміни в Україні можуть початися саме з Полтави.

Деякі маленькі слухачі допомагали піаністу виконувати твори. Концерт «піано екстреміста» зібрав кілька сотень полтавців. Слухачі діляться враженнями.

Голос:  Така трагічна музика, яка пронизує душу. Мурашки по всьому тілу.

Голос: Все чудово, люди культурно віддихали. Порушень ніяких не було. Мені сподобалось теж. Для душі.

Голос: Чудово. Заочно ми з ним давно знайомі.

Вперше Богдан зіграв для людей за часів Революції гідності. Тоді чоловік сів за піаніно посеред Майдану, намагаючись у такий спосіб підтримати протестувальників. Молода пара зняла його на камеру і виклала в Інтернет відео. За першу ніч воно набрало півмільйона переглядів. Так «піано екстреміст» став в Україні знаменитістю. Анна Комар, Дмитро Панченко, Полтавські телевізійні новини.