Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Міська рада Полтави знову працює в звичному режимі

Міська рада Полтави знову працює в звичному режимі

У Полтаві тривають акції протесту проти дій міської влади.  «Штаб спротиву»  не полишає приміщення міської ради,  входи до будівлі розблокували. Зранку працівники міськвиконкому без перешкод  потрапили на свої робочі місця.  Вимоги протестувальників не змінюються,  головна -зібрати позачергову сесію. Прийшов на роботу і міський голова Олександр Мамай. Однак наша знімальна група не застала його на робочому місці. Секретарка повідомила, що він перебуває в Полтавській облдержадміністрації. Нагадаємо, вчора працівників міської ради не пускали на роботу.

Віталій Нікіпелов, заступник  Полтавського  міського голови: Націлені працівники виконавчого комітету зробити все,  щоб мешканці міста не відчули незручностей,  пов’язаних з перервою в роботі виконкому. Наздоганяються бюджетні платежі соціального характеру, готуються платіжки, щоб бюджетники вчасно отримали аванс напередодні великодніх свят.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: Продовжуються вуличні акції, інформаційний тиск, у нього ще лишається 9 днів законних, щоб скликати сесію, наша задача достукатися,  щоб вона була скликана якомога швидше.