Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Лохвицька та Василівська громади обєднуються. У Кременчуці відкрили хоспіс. Пирятинщина потерпає від пожеж. Подробиці про це дивіться у дайджесті новин із районів Полтавщини.

Кременчук. На базі Другої міської лікарні у Крюкові відкрили хоспіс. Це медичний заклад, який призначений для реабілітування тяжкохворих з прогнозованим летальним наслідком. Мета таких закладів - полегшити останні дні життя пацієнтів. Будувати Кременчуцький хоспіс почали в  2015-му. На його облаштування витратили  близько 6-ти мільйонів гривень.

ПирятинБільше десятка пожеж сталося на території міста та району з початку квітня. Головна причина - спалювання сміття та сухої трави.  Вогонь пошкодив сім господарських та житлових будівель. Матеріальної шкоди завдано на суму понад 300 тис.грн.

Юрій Клименко, начальник Пирятинського підрозділу ДСНС Підрозділ був переведений на посилений варіант несення служби. Особового складу вистачало на всі виїзди.

Лохвиця. У сесійній залі  міської ради порушили питання щодо проведення добровільного об’єднання територіальних громад міста Лохвиця, сіл Криниця, Василька, Гаївщина, Христанівка  в Лохвицьку об’єднану територіальну громаду. Всі присутні у залі  проголосували та одноголосно схвалили це рішення. Центр планують створити у місті Лохвиця.