Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

На Полтавщині змінюватимуть методи патріотичного виховання

На Полтавщині змінюватимуть методи патріотичного виховання

Військові вишколи, конкурси, ігри та творчі змагання. Все це проводитимуть в області для допризовної молоді, школярів та студентів. Збільшать і  кількість шкіл патріотичного виховання.  Про стратегію національно-патріотичного виховання у наступному сюжеті.

Військово-спортивні  ігри, навчально-польові збори та вишкіл для молоді допомагають виховати патріотів. Найбільше уваги національно-патріотичному вихованню приділяють громадські організації.  «Молодий народних рух» на Полтавщині об’єднує молодь від чотирнадцяти до 18 років.  Не лише студентів та школярів, а й учнів профтехучилищ потрібно залучати до військових вишколів, говорить керівник центру «Воїн» Олег Бариш.   Саму ж допризовну військову підготовку потрібно  змінювати. А в школах облаштувати кімнати для зберігання зброї.

Олег Бариш, керівник ВСЦ «Воїн»: Хотілося б щоб матеріально технічне оснащення було краще і давало на високому рівні робити викладання у навчальних закладах предмету захист вітчизни і проводити заходи національно-патріотичного виховання.

Основну увагу потрібно приділяти допризовній молоді, говорить Олег Бариш. Так вперше в Полтаві провели вишкіл для курсантів військових кафедр вишів. Планують його організувати й цього року.

Олег Бариш, керівник ВСЦ «Воїн»: В якому б вони  удосконалилися як майбутні командири підрозділів.  В першу чергу ми ставимо виховний процес, це та основа від якої потрібно відштовхуватися і яка дасть змогу виховати справжнього патріота.

В області  при облдержадміністрації  створили координаційну раду  з питань національно-патріотичного виховання.  До її складу ввійшли 34 особи.   Подібні створять у кожному районі.

Нагадаємо, в області прийняли цільову програму національно-патріотичного виховання дітей на 2017-2020 роки.  

фото: http://np.pl.ua