Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Військкомат розшукує призовників

Військкомат розшукує призовників

Військкомат розшукує призовників, які цьогоріч не з'явилися для проходження комісій. Аби відшукати юнаків,  організовують рейди за участю військових та правоохоронців. Один з таких провели  на Лубенщені.

Рейд у Лубнах. Призовників, які не приходять на медичний огляд   та ухиляються від служби, розшукували представники військкомату та правоохоронці. У районі провели адресний обхід. Призовників вдома не застали. Двері відчиняли батьки або ж вдома не було нікого. 

Повістки залишали у поштових скриньках.

Голос: Захищали свою землю свою країну, в мене чоловік військовий, і внук, і син відслужили. Ми всі військові.

Нагадаємо, з 1 квітня розпочався призов на строкову військову службу. За ухилення від повістки є адміністративна та кримінальна відповідальність. Неявка до військкомату – правопорушення,  за яке можна отримати термін  до 3 років.

Андрій Ткаченко, заступник військового комісара Полтавського ОВК: За весняний призов 2016 року було засуджено одного призовника до 1,5 року позбавлення волі з відстрочкою на рік і 10 громадян знаходяться їхні справи в прокуратурі на розгляді про їхнє покарання.

До лав Збройних Сил України та інших збройних формувань протягом  квітня-травня 2017-го призвуть більше півтисячі юнаків з Полтавщини.