Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На базі Миргорода буде створено округ проведення ЗНО

На базі Миргорода буде створено округ проведення ЗНО

На базі Миргорода буде створено округ проведення ЗНО для випускників Полтавської області. Тести на базі місцевих шкіл писатимуть  жителі Миргородського, Великобагачанського, Шишацького та Зіньківського районів, а також міста Гадяч та цього району. Миргородський округ функціонуватиме на ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології та географії. Ті ж, хто бажає пройти ЗНО з інших прдметів, зможе зробити це в Лубнах та в Полтаві. 

Найбільшим викликом для системи ЗНО на сьогодні, за словами  директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, є не завжди коректне ставлення до своїх обов"язків персоналу, що контролює хід тестування.

Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти: У людей більше питань не до проведення ЗНО, а до системи якості освіти, до створення рівних умов не тільки для  оцінювання умов, а й для отримання знань.І це освітянам Миргорода болить, які професійно до цього підходять.

Цьогоріч для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в Полтавській області зареєструвалося майже 8 800 майбутніх абітурієнтів. Це менше, ніж попередньо прогнозоване, повідомив Олександр Сидоренко. За його словами, для вступу до вишів дійсним буде як сертифікат про проходження  цьогорічного ЗНО, так і документ за минулий рік.