Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Миргород готується до 100-річчя

Миргород готується до 100-річчя

У Миргороді висаджують квіти, чистять фонтани. Містяни готуються до відзначення 100 річчя курорту "Миргород". Окрім підготовки культурної програми,  на часі ремонт інфраструктурних об'єктів та роботи з благоустрою і озеленення. Докладніше про підготовку до святкувань у сюжеті наших колег.

У місті комунальники ремонтують дороги, інфраструктурні об'єкти та озеленюють територію. Перші кроки до відродження традиції Миргород - місто троянд  уже зробили, розповіла майстер з благоустрою КК "Спецкомунтранс" Наталія Киршина.

Наталія Киршина, майстер з благоустрою КП "Спецкомунтранс": Ми плануємо висадити більше 200, щоб відродити традиції міста, міста квітучого також буде висаджено багато видів петунії, створено нові клумби.

Уже скоро у Миргороді включать фонтани. Водяні споруди мовою будівельників розконсервували. Тепер працівникам КП "Спецкомунтранс" треба відремонтувати гідравлічне обладнання, почистити та підфарбувати чаші. За словами керівника цієї організації Олександра Оніщенка, найзатратніше - ремонт насосного обладнання. Комплектуючі забиваються сміттям і виводять з ладу комплексну систему.

Олександр Оніщенко, начальник КП "Спецкомунтранс": Найзатратніше - відновлення технологічного обладнання, магістралей, а також самого обладнання фонтанів. На жаль, існують такі мешканці, які кидають туди недопалки, пакети. Це забиває систему подачі води, циркуляції води, форсунки, з яких виливається вода. Також проводитимуться роботи з відновлення самих чаш, це також затратно, бо це ручні роботи.

Ще один фонтан у центрі міста, який працював  13 років, демонтували, а на новий коштів  не назбирали. Розповідає начальник ВЖКГ Михайло Коркішко.

Михайло Коркішко, начальник ВЖКГ: Коли ми почали зв'язуватися з підрядними організаціями і дізнавалися про попередній кошторис, нам запропонували реконструкції, її вартість планувалась в районі 800 тис. грн. дійсно це значні кошти, а ситуація, яка склалась потребувала негайного вирішення. Комунальними службами ми провели демонтаж, інженерні мережі ми затампонували, якщо в майбутньому ми буде планувати відновлення цього фонтану , то інженерні мережі будуть готові до експлуатації.

На травневі свята запрацює і найбільший у місті кольоровий фонтан. 30-ти хвилинний концерт світлотанцюючого фонтану починається і завершується гімном миргородського курорту.