Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На дорогах Полтавщини латають ями

На дорогах Полтавщини латають ями

На Полтавщині  розпочали ремонтувати дороги у тих місцях, де рух автомобілів дуже інтенсивний і за зимовий період утворилися вибоїни. Лагодять дорожнє покриття за новітньою технологією. З початку року  дорожники ліквідували 18 тисяч метрів квадратних  ямковості. Це більше п’ятисот  кілометрів.  Роботи виконують «великими» картами. Що це за методика, розкажуть наші журналісти.

На автодорозі  Лубни-Миргород-Опішня та Чорнухи-Лохвиця латають ями. Працюють  приватні компанії, які минулого року зарекомендували себе позитивно. Асфальт кладуть  «великими» картами. Вони тримаються в рази довше, ніж звичайний ямковий ремонт. Підрядники  дають гарантію на такий ремонт не менше 5 років.

Володимир Тетерятников, директор ТОВ «Лубенське ШБУ-9»: Тут іде 10 см бетон, це товщий бетон, 0 сантиметрів крупнозернистий асфальтобетон. Зверху накриває шаром 4 см.

КОР: Стежать за якістю виконання ремонту та дотриманням технології спеціальні інспектори.

Владислав Піпа, інженер відділу якості Служби автомобільних доріг у Полтавській області: На даний момент якість відповідає вимогам, технологічний регламент дотримується. А підрядник зобов'язаний виконати ці зауваження, виправитись.

Нині роботи виконують  на основних дорогах державного значення. Нова методика, говорить начальник служби автодоріг,  себе виправдовує. Асфальт після зими не зазнав деформацій.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Мы хотим бать пилотной облвстью, которая применит роботы до 5 км, у нас обявлены тендера на 13 дорог в области.

КОР: За дорученням Укравтодору ліквідувати ямковість, що утворилася після зими, необхідно до 1 червня. Служба автодоріг оголосила  близько 20 тендерів на ремонт основних автошляхів державного значення в області.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: У Нас обявлены тендера на все 13 дорог ….позволит производить вот такой ремонт.

КОР:. Цього року в Службі автодоріг Полтавщини на ремонт доріг планують витратити не менше 1 млрд грн, в тому числі за умов спів фінансування  з обласного бюджету та  кредитних коштів.