Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Визначили абсолютного переможця 7-го конкурсного сезону «Квадрату успіху»

Визначили абсолютного переможця 7-го конкурсного сезону «Квадрату успіху»

Минулої неділі визначили абсолютного переможця 7-го конкурсного сезону «Квадрату Успіху». Четверо суперфіналісті змагалися не лише за звання, а й за моживість професійного запису пісні, зйомки відеокліпу та подорожі до Європи.

Нарешті довгоочікуваний фініш конкурсного телемарафону! Увесь попередній тиждень 4 суперфіналісти змагалися за перемогу.  У прямому ефірі кожен з них мав шанс добрати голоси: звучали пісні,продюсер конкурсу Наталія Іванченко підсумовувала виступи конкурсантів. Лінії смс голосування закриті. І ось хвилюючий момент: абсолютним переможцем вокального конкурсу «Квадрат Успіху» став Валерій Кучерявий, 26-річний юнак із Чутівського району.

Усі суперфіналісти отримали подарунки. Марія Хижко та Олександр Сидоренко – запис пісні від «Лтави» як організатора конкурсу. Андрій Хмара – запис пісні «під ключ» від соціального проекту «Бєсєдка». Валерій Кучерявий як абсолютний переможець – запис пісні,зйомки відео кліпу іподорож до Європи від партнерів проекту. Тимчасово виконуючий обов’язки директора філії ПАТНСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Анатолій Мішин усім чотирьом суперфіналістам вручив сертифікати на право ротації пісень в ефірі «Лтави» протягом року.

Завершальним акордом проекту стане гала-концерт фіналістів конкурсу на Театральній площі в Полтаві 20 травня.