Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Філоненко
Ірина Філоненко

Кращих вчителів та учнів селища нагородили у Нових Санжарах

Кращих вчителів та учнів селища нагородили у Нових Санжарах

Переможців конкурсу «Учитель року» та учасників обласного етапу предметних олімпіад вшанували під час районного свята «Надія твоя, Україно» у Нових Санжарах.

         Як усе відбувалося, бачили наші кореспонденти.

Чи багатьом з нас відомі функції флористичної метафори у британському медіа-дискурсі? Старшокласники ж Новосанжарського району мають міцні знання не лише в гуманітарній царині. Однак, саме англійську мову вважають чи не найперспективнішою для вивчення.

         Назарій Скирда, учень 10 класу Новосанжарського НВК: Англійська мова це є таким певним розширенням всіх можливостей людини і збільшення перспектив у майбутньому житті.

Аби школярі перемагали у предметних олімпіадах, працювати мають не лише вони, а і, звісно, їхні вчителі. Назвати цю роботу складною – мало, адже заохотити молодь до глибокого вивчення предмету дуже непросто.

         Алла Кирчата, вчитель історії Новосанжарського НВК: Донести всю оцю думку, оці всі переживання, щоб дитина сама збагатилася цим знанням, а потім змогла їх відтворити. І не кожен учень може над цим складним предметом – історія – працювати. Потрібно змалечку до цього привчати: з любові до свого рідного краю, до своєї батьківщини.

Цього року вперше у Новосанжарському районі вирішили нагородити переможців предметних олімпіад районного рівня та учасників рівня обласного грошовими сертифікатами. І, хоч суми невеликі, та головне, що спільна робота учня і вчителя не залишилася непоміченою.

         Вікторія Сіврюк, переможниця олімпіад з історії, української мови й літератури та з англійської мови: Це великий труд, це багато часу. Але мені пощастило, що поряд зі мною є люди, які мене підтримують – це мої батьки і мої вчителі саме головне. Вони в мене вірять, і вони мені дають наснагу.

         Утім, є школярі, які не вважають участь навіть у третьому (обласному) етапі предметної олімпіади чимось надзвичайним.

         Веніамін Шкурка, учень 11 класу Новосанжарського НВК: Я вважаю, що це поступовий процес, і тому я б не сказав, що це було дуже важко, просто потрібно було працювати всі ці роки, і тому я досяг цієї перемоги.

         І учні, і вчителі переконані: це далеко не останні їхні перемоги.