Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Володимир Голубничий
Володимир Голубничий

У Первозванівці офіційно відкрили футбольний сезон

У Первозванівці офіційно відкрили футбольний сезон

Набирає обертів Чемпіонат Полтавщини з футболу. У селі Первозванівка Чутівського району відбулося офіційне відкриття нового футбольного сезону. Потім помірялися силами найкращі команди першої ліги минулорічного турніру: місцева «Вікторія» та футбольний клуб «Карлівка». Про матч і не тільки – наш колега Володимир Голубничий.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Володимир Голубничий, журналіст: Після того, як на цьому місці було встановлено найбільший у сільській місцевості пам’ятник футбольному м’ячу, місцевій команді програвати якось негоже. Сьогодні тут офіційно відкривається сезон новий. Тож, на відкриття і вирушаємо.

У Первозванівці футбол полюбляють. Під час матчів на місцевому стадіоні збирається ледь не все село.

Дівчина: Я завжди приходжу.

Дідусь: Вболіваю конкретно і тут вболіваю постояно.                             

Вболівальниця: Прийшла вболівати,побєдить кращий.                               

Сильнішими у звітному поєдинку виявилися господарі. Але спочатку - коровай учасникам, підняття прапора, лунав навіть командний славень ФК «Вікторія». Потім підопічні Олександра Рядних забити 5 голів у ворота суперників. Карлівчани ж відповіли лише двома.

Тричі у звітному поєдинку відзначився новобранець команди Дмитро Нечипоренко, двічі – Андрій Яковенко. У підсумку – 5:2, перемога «Вікторії».

У зимове міжсезоння президент «Вікторії» інколи подумками навіть хотів припинити фінансування команди …

Володимир Голубничий, журналіст: Два матчі – дві перемоги. Команда з Первозванівки поки що повністю виправдовує свою назву. Але попереду ще весь чемпіонат.