Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві намалювали символічний мурал

У Полтаві намалювали символічний мурал

Ще один новий мурал з’явився у Полтаві. Його намалювали  на стіні будинку у селищі Розсошенці. Графіті  символічне. Хто його автор,  і чому він зобразив матір з дитиною, дізнавалися  Юлія Кравець та Павло Бардиш.    

Це Валерій Колор та його команда - художники з Дніпра. На стіні дев’ятиповерхівки на вул. Перспективній створюють новий мурал. Працюють 4 дні.

Валерій Колор#ZDESROY, художник: Я с детства увлекаюсь хип-хопом, рисую баллонами муралы и стрит-арты, он рисуется любой краской, но мне по душе баллон00:11

Ескіз  вуличного малюнка Валерій  підготував заздалегідь.

Валерій Колор#ZDESROY, художник: Через цветы символизируется природа 02:20 , 02:35 а через рисунок матери с ребенком символизируется, что район молодой и сдесь реально создавать новую семью. 

Для малюнку графітники використовують якісну іспанську фарбу, що не вигорає на сонці.   На цю роботу витратили майже 50 тисяч гривень – кошти виділив забудовник. Опитані жителі мікрорайону  позитивно оцінили графіті. Голос: Красиво, необично, в Полтаві перший мікрорайон, в яком таке делают .

Голос: Це прикрашає наш мікрорайон, наше місто,  і мені така творчість до душі.

Голос: Добре ставлюся, хай розмальовують.

Голос: Що цей, що інший малюнок подобається, додає яркості  в район.

Це не перший мурал художників з Дніпра у Полтаві. Влітку минулого року стріт-артери  намалювали графіті - матір з дитиною у космосі. Наступного тижня Валерій та його команда  їдуть  працювати у Кривій Ріг.