Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

В аптеці Подільського району діє урядова програма безкоштовних медикаментів "Доступні ліки"

В аптеці Подільського району діє урядова  програма безкоштовних медикаментів "Доступні ліки"

"Доступні ліки".  У аптеці номер чотири комунального підприємства "Полтавафарм", що в  Подільському районі  Полтави,  достатньо безкоштовних медикаментів. Про це нам повідомила завідуюча закладом. Подробиці далі.

До єдиної пільгової аптеки Подільського району полтавець Роман звернувся за безкоштовними ліками для свого дідуся-ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Роман, полтавець: Йому виписують рецепт в поліклініці й видаються ліки згідно цього рецепту.

З першого квітня  четверта аптека комунального підприємства "Полтавафарм" долучилася до урядової програми  "Доступні ліки", розповідає завідуюча Альона Рибка. За її словами, згідно з  проектом,  хворі на цукровий діабет другого типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання мають право звернутися до аптеки  задля отримання за рецептом лікаря безкоштовних медикаментів.

Альона Рибка, завідувач аптеки "Полтавафарм" № 4 Подільського району: Ми запрошуємо мешканців Подільського району отримати препарати безкоштовні та скористатися цією програмою. Хворі на цукровий діабет другого типу, бронхіальної астми та серцево-судинних захворювань мають право отримати безкоштовні ліки або ліки за невеликою доплатою в нашій аптеці.

Альона Рибка каже: з реєстром переліку пільгових медичних препаратів пацієнтів ознайомлять фармацевти.  Також часткова доплата за медикаменти проекту "Доступні ліки" чітко зафіксована та поширюється переважно на препарати іноземного виробництва.

Альона Рибка, завідувач аптеки "Полтавафарм" № 4 Подільського району: Ця доплата внесена в реєстр проекту доступні ліки. Тут вже вписано яка буде доплата, тобто аптека не добавляє більшу чи меншу доплату. 

Завідуюча аптеки наголошує, що всі пільгові медикаменти за програмою "Доступні ліки" наявні у достатній кількості.  Тож за безкоштовними медичними препаратами жителі Подільського району міста Полтави можуть звернутися за адресою: вулиця Небесної Сотні (колишня Леніна),  61, напроти тролейбусної зупинки "Млинкомбінат".