Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Легкоатлетична естафета від газети «Зоря Полтавщини» зібрала близько п’ятисот бігунів

Легкоатлетична естафета від газети «Зоря Полтавщини» зібрала близько п’ятисот бігунів

Легкоатлетична естафета від газети «Зоря Полтавщини» зібрала в обласному центрі близько п’ятисот бігунів. Серед учасників змагань  школярі,  представники профтехучилищ та вищих навчальних закладів. Спорстмени традиційно долали різні дистанції. Які мотиви привели їх на старт, знають Павло Лопатюк та Ольга Боцула.

Голос: Судді підтвердіть готовність спортсменів  на етапах

Змагання  командні, їх проводять у три  забіги. Першими стартують молодші школярі і дівчата профтехучилищ. За ними біжать старшокласники,  студенти технікумів і вишів.

Ольга Боцула, журналіст: Легкоатлетична естафета від газети «Зоря Полтавщини» проходить 69 рік поспіль. На старт у Полтаву прийшло близько 500 бігунів. Дистанція від 200 метрів для школярів до 800 для студентів.

Серед  учасників забігу є новачки і вже досвідчені  спортсмени.

Євгенія, учасниця забігу: Третій дорослий розряд на 300 м, на 60 м. Спорт - це моє життя, я займаюсь легкою атлетикою.

На біговій доріжці майбутній лікар Дмитро теж не вперше.

Дмитро, учасник забігу: Маю декілька розрядів по 100, 60 і 200 метрів. Маленький мандраж завжди є. Трішки хвилюєшся, щоб прибіг добре.

Перед забігом традиційна  розминка.  Це учні 20-ої школи. За словами Івана, хто добіжить до фінішу – здолає самого себе і власну слабкість.

Іван, учасник забігу: Жага до здоров’я, сила волі.

На змагання прийшли:

Голос: Здобути перемогу

Для Ярослава ця естафета друга.  До змагань він готувався заздалегідь: щодня бігав. Зараз же хоче перевірити власні сили.

Ярослав, учасник забігу: Я так дивлюся, що мої однолітки, які не займаються спортом, вони слабші у фізичній підготовці і здоров’ї.

Учасниця естафети Влада  говорить: завдяки таким заходам не тільки підтримує своє тіло у тонусі, а й знайомиться з однолітками.

Влада: Я люблю спорт. Підготувати себе до спортивної форми, за здоровий спосіб життя.

Змагання  розважають, загартовують, а іноді визначають майбутній фах, розповідає Віктор Кікоть.

Віктор  Кікоть, заступник головного редактора Всеукраїнської  громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини»: Вперше естафету провели в травні 1949 року у зруйнованій після війни Полтаві. Треба відзначити, що багато учасників цієї естафети стали відомими спортсменами, тренерами

Співорганізатор заходу Оксана Назаренко каже: нині серед молоді популярні види спорту, які не вимагають особливих фінансових витрат.

Оксана Назаренко, директор Полтавського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: Якщо взяти хокей і він вимагає вартісної амуніції, то легка атлетика доступна всім, було б бажання брати участь у заходах і займатися.

Переможці змагань: 31-ша і 33-тя гімназії, професійний ліцей №1, політехнічний коледж, і національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Олександр Омельяненко, тренер команди: Кожний готувався, старався, як міг і в результаті ми перемогли.