Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виставу «Рецепти від страху» презентували актори Полтавського театру ляльок

Виставу «Рецепти від страху» презентували актори Полтавського театру ляльок

Хтось боїться темряви, а хтось лишитися на одинці. Виставу «Рецепти від страху» презентували актори Полтавського театру ляльок. Тож як побороти страшні фантазії бачили наші журналісти.

Виставу «Рецепти від страху»  показали полтавській малечі. Над нею працювала молода акторка Юлія Шевченко. Майбутній режисер власноруч створила інсценізацію за казкою англійської письменниці Джулії  Дональдсон.

Юлія  Шевченко, режисер вистави «Рецепти від страху»: Я дуже полюбляю в театрі анімації, роботу з предметом, тому спробувала оживити всі речі, що живуть у дитячій спальні: подушку стільчик, якісь іграшки, і я думаю, що ця предметна історія є винятковою.

Актори працювали над цією п’єсою  два місяці. За цей час писали  сценарій, готували декорації та ляльок.  Головний герой казки Мишеня, який усього боїться.  Щодня він повинен остерігатися хижих звірів,  аби дістати свої улюблені горішки.

Юлія Шустова, акторка: Справляється він зі страхами, за допомогою свої хфантазій, він зрозумів, що треба налякати того, кого ти боїшся.

КОР: Першими казку побачили учні молодших класів. 256 31 Акторка Марина Бут, яка виконує роль сови ділиться, як допомогти дітям протистояти страшним фантазіям

Марина Бут, акторка: І як ми говорили в виставі потрібно дивитися страхові очі і посміхатися йому, і страх боїться сміху.

Вистава розрахована для дітей від 3-ох років та їхніх  батьків. Покажуть її не лише в театрі, а й в дитсадках та школах.