Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

ФК «Полтава» поступився «Колосу»

ФК «Полтава» поступився «Колосу»

Футбольний клуб  «Полтава» не змінює традиції вигравати на виїзді і програвати вдома. В матчі проти ковалівського «Колоса» полтавці теж поступилися. Подробиці у наступному репортажі.

Футбольний клуб «Полтава» за останній місяць проводить домашній матч вже на третьому стадіоні. Переїзд до навчально-тренувальної бази «Ворскли» на Крутому Березі полтавцям особливо не допоміг. Та і вболівальників зібралося небагато.

Руслан Костишин, головний тренер ФК «Колос» (Ковалівка): Атмосфера бази, хоч і хороше поле, але вона не справжня. Це не атмосфера чемпіонату. Матч стає схожим на товариську гру  або гру на зборах.

Ключовий епізод матчу стався на початку другого тайму, коли за порушення правил  господарів покарали вилученням та пенальті. Вирок судді реалізував Поздєєв. Граючи в меншості,  наші футболісти намагалися змінити хід гри, але на останніх хвилинах пропустили вдруге.

Володимир Прокопієнко, головний тренер ФК «Полтава»: Я хлопцям сказав, що за цю гру мені не соромно. Я бачив, що вони старались. Треба використовувати моменти. Коли лишилися в меншості стало важче.

Футбольний клуб  «Полтава»,  як і раніше,  лишається в середині турнірної таблиці і до закінчення сезону вже не матиме особливих турнірних задач.