Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ошукані вкладники товариства «Лубно» не можуть повернути свої гроші

Ошукані вкладники товариства «Лубно» не можуть повернути свої гроші

Судяться через арештоване майно. Ошукані вкладники товариства «Лубно» прийшли до Ленінського районного суду в Полтаві. Там розглядали скаргу  товариства «Ліга Фінансових експертів» стосовно знаття арешту з недобудованого торгового центру в Лубнах. Подробиці далі.

Повернути свої гроші вкладники можуть лише за рахунок арештованого майна, розповідає представник ошуканих Віра Старосвіт. За словами жінки серед майна спілки -  довгобуд  у  центрі Лубен.

Віра Старосвіт, представник потерпілих: При досудовому розслідуванні було вияснено, що торговий центр, що будують у Лубнах,  будувався за рахунок вкладників кредитної спілки «Лубно».

У кредитної спілки  залишилися борги перед своїми вкладниками . Це майже 30 мільйонів гривень.

Анатолій Семенов, представник потерпілих: Яке в реєстрі арештованого майна по цій справі  складає 5/6 всього арештованого. Майна прокуратура арештувала на 30 млн, а це - 25 млн.

Товариство «Ліга фінансових експертів», що є нинішнім власником арештованого майна, подала скаргу до суду. Позивачі вимагають скасувати арешт на майно  недобудованого торгового центру, заарештованого  7 років тому. Представник товариства згоди на зйомку не дав.

Голос: Просимо скасувати постанову на накладення арешту, оскільки дане майно взагалі ніякого відношення до даної справи не стосується.

Ніна Старосвіт додає:

Ніна Старосвіт: Якщо зніметься арешт, кредитна спілка і її вкладники не отримають кошти.

Не підтримали скасування арешту і прокурори. Аргументували тим, що товариство «Ліга фінансових експертів» не подала всі відповідні документи.

Голос: Не представив оригінал рішення господарського суду. Скарга подана неналежно, вона подана до Подільського районного суду, а нині ще назва Ленінський суд. Державний реєстратор,  не перевіривши інформацію на скасування арешту на майно, вносить зміни через 7 років після внесення рішень про зміну права власності.

Доки сюжет готували до ефіру, стало відомо рішення суду.  Як повідомила представник ошуканих вкладників Віра Старосвіт, суддя відхилила заяву за передчасністю. Арешт з майна не знято.  

Нагадаємо, проти керівників кредитної спілки “Лубно” також порушили кримінальну справу.