Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Другий етап Ltava Attack Series – 7 аварій та 5 тріумфаторів

Другий етап Ltava Attack Series – 7 аварій та 5 тріумфаторів

Рекордна кількість сходжень з траси  на другому етапі Ltava Attack Series у Полтаві. На картодромі «Лтава» змагалися кращі пілоти країни. За перегонами спостерігали наші журналісти. 

Полтава продовжує жити автомобільним спортом. Сьогодні на картодромі Лтава зібралися гонщики з усієї України, для того щоб  взяти участь у другому етапі Лтава аттак серіес.

На відміну від першого етапу, цього разу організатори змінили конфігурацію траси, і автівки тепер їздили у зворотному напрямку. Це ускладнило її проходження вважає Андрій Приходько.

Андрій Приходько, організатор Ltava Attack Series:По-перше, прямі відрізки ми закрили штучними рітердерами. Тому пілоти їдуть «всліпу». Тепер ця траса важча набагато.Багато, хто не хоче їхати цю конфігурацію, бо розуміють, що можуть програти. А з 5 етапів треба зібрати 3 перемоги. 

Якщо на першому етапі у п’яти класах було 70 учасників, то на нинішньому 55. Про складність траси говорить і один з фаворитів класу AWD Ярослав Гуськов із Запоріжжя.

Ярослав Гуськов, Mitsubishi EVO (м. Запоріжжя): Технічно вона більш складна і вимоглива. Траса будувалась під конфігурацію «force», а не « reverce». Тому вона навіть небезпечна.

Те, що траса небезпечна, підтвердила і рекордна кількість технічних сходів з траси – сім. Багато пілотів разом з механіками проводили весь час у боксах за ремонтом авто. За таких умов вдало  виступив киянин Роман Чуприна на Mitsubishi EVO Х. У класі Supersport він посів друге місце з часом 1 хвилина 44 секунди. 

Роман Чуприна , Mitsubishi EVO X (м. Київ): Довго готувався, багато сил та часу, праці. Тому я задоволений. Серйозні суперники, їдуть на авто які слабше, тому конкуренція висока. Мені подобається. 

У класах 2WD та Street найшвидшим став киянин Валерій Шевельов на Lotus. У класі Prosport  - сум’янин  Антон Острога на BMW. Олексій Гнипа та Ігор Ізотов полтавські телевізійні новини.