Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Депутати Решетилівської райради отримали по 10 тисяч на одноразову матеріальну допомогу

Депутати Решетилівської райради отримали по 10 тисяч на одноразову матеріальну допомогу

17 мільйонів гривень спрямували  цього року з обласного бюджету на виплату одноразової матеріальної допомоги. Про це розповіла директор обласного Департаменту соцзахисту населення Людмила Корнієнко. Загалом  за наданням грошової допомоги  звернулося більше двох тисяч  жителів Полтавщини. Найбільшу суму коштів на виплати громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, виділили Кременчуку, а саме -  шість мільйонів гривень. За словами чиновниці, з обласного бюджету не отримають кошти  на одноразову виплату  Решетилівський  та Хорольський  райони. В свою чергу, по Skype -зв’язку голова  Решетилівської райдержадміністрації  Роман Перепелиця повідомив: з районного бюджету вже виділено гроші  на одноразову матеріальну  допомогу, яку отримали всі депутати районної ради.

Роман Перепелиця, голова Решетилівської райдержадміністрації:  320 тисяч гривень ми виділили з районного бюджету. Але ми їх розподілили між всіма депутатами, кожному по 10 тисяч гривень. І ці кошти йдуть у нас як одноразова матеріальна допомога. У нас уже виплачена багатьом дуже... Депутати вже використали її.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА: Роман Миколайович, ви трохи не про те говорите. У нас теж у кожного депутата є окрема сума, яку від виділяє тій чи іншій людині, яка звертається до нього за своїми потребами. Воно все повинно відбуватися системно. Є конкретна визначена категорія людей, яка має отримувати ці кошти. Згідно тих заяв, які вони подають до ОДА. А ви зробили так, що депутати, до яких люди приходять за допомогою, могли зі свого плеча видати ту чи іншу суму. Це ви задовольняєте своїх депутатів