Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Готуватися до ЗНО можна он-лайн

Готуватися до ЗНО можна он-лайн

На платформі Prometheus стартував цикл безкоштовних он-лайн-курсів з підготовки до ЗНО з української мови і літератури, історії України, а також відкрито реєстрацію на безкоштовний он-лайн-курс з підготовки до ЗНО з математики.

Он-лайн-курси створені за ініціативи Міністерства освіти і науки України та мають на меті допомогти підготуватись до ЗНО або до складання екстерном державної підсумкової атестації. Насамперед, он-лайн-матеріали орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають достатніх можливостей у підготовці до тестування. Також курси будуть корисними усім учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, що складатимуть ЗНО, а також широкому колу слухачів.

Відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також он-лайн-консультації висококласних вчителів дозволять слухачам швидко перевірити, покращити або відновити свої знання з цих предметів.

Навчальні модулі та теми курсів відповідають затвердженій шкільній програмі, тому їх матеріали можуть успішно використовувати вчителі для проведення своїх уроків.

Бажаючі розпочати підготовку до ЗНО-2018 уже зараз також можуть використовувати ці матеріали – вони будуть актуальні і в наступному році.