Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Думки полтавців щодо заборони "ВКонтакте" та "Одноклассников" розділилися

Думки полтавців щодо заборони "ВКонтакте" та "Одноклассников" розділилися

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, що передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте»,  «Одноклассники», а також порталів Яндекс та Майл.ру.  Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. Рішення набуває чинності з моменту його опублікування в "Урядовому кур’єрі". А саме 1-го червня. Наші колеги дізналися у полтавців, що вони про це думають.

Голос:  перейдуть просто на «Фейсбук», «Твітер» і всьо. І не буде разніци ніякої. Просто потіряє дана страна дєньги, які получає от нас і всьо. Це Росії буде не вигодно. А нам, як було так і буде.

Голос: Люди, які знаходяться за тисячу кілометрів друг від другу, вони не зможуть спілкуватися. Наприклад, як я і моя подруга, яка живе в Америці. А все одно, рано чи пізніше відкриють нову програму і все одно люди будуть користуватися.

Голос: Неправильне. Ну  тому, що це засоби поширення інформації. Інтернет – це є єдиним варіантом дізнатися якусь правду.

Голос: Я не знаю, мені все одно, єслі чесно.

Голос: Не підтримую. Це вибір кожного. Кожен вибирає що йому цікаво, що йому до вподоби.

Голос: Ежедневно мы пользуемся этим в разных целях. Не только в целях общения, в целях передачи информации по той же даже учебе. Нет, конечно, я считаю это не правильным.