Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

4:2 - ворскляни виграли у місцевих журналістів

4:2 - ворскляни виграли у місцевих журналістів

Не відклали свої мікрофони, але одягли маніжки і зіграли проти ворсклян полтавські журналісти. Футбольний клуб разом з «Parimatch» та Українською премєр-лігою на стадіоні імені Бутовського провели всеукраїнську акцію «Тренування із зіркою». Місцеві репортери перевірити свою фізичну підготовку поряд з професійними спортсменами та долучитися до тренувань під керівництвом зірок футболу. На заході побігали і наші Олексій Гнипа та Юлія Логвиненко.

Розминка, робота над технікою гри, два таймипо 10 хвилин - журналісти Полтавщини долучилися до тренування під керівництвом зіркових тренерів Василя Сачка та Анатолія Момота. Вихованці полтавської школи футболу Дмитро Кравченко, Ігор Пердута, Володимир Чеснаков, Олександр Чижов бігали поряд.

Дмитро Булига - журналіст з Горішніх Плавнів та прес-секретар місцевого "Гірника-Спорт". Він прихильник футболу, приїхав до Полтави потренуватися і потрапив до команди "зелених".

Гості з Києва, організатори акції  назвали Василя Сачка - легендою футболу, а "Ворсклу" - основою українського чемпіонату. Участь у подібному заході дозволяє відчути на собі фізичні навантаження, які щодня виконують професійні футболісти, - пояснює  прес-секретар УПЛ Олександр Травянка.

В основний час команди переможця не визначили, тому тренер Сачко запропонував пробивати пенальті. Команду червоних двічі підвів воротар - журналіст "Кола" Андрій Іванов, та і я поцілила в кремезного воротаря. Тому з рахунком 4:2 перемогли зелені.

Чим тісніший буде зв'язок між футболістами, журналістами та вболівальниками, тим більш популярним стане футбол в країні, - висловився наприкінці тренування наставник "ворсклян" Василь Сачко. До Полтави таку акцію вже проводили у Львові, Запоріжжі, Кропивницькому, Одесі.