Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест спортивних подій

Золото на Чемпіонаті України із веслування, перемога «Інваспорту» та першість на Всеукраїнських змаганнях із гімнастики. Подробиці про спортивні перемоги Полтавщини – дивіться далі у випуску.

Веслування. Полтавець став чемпіоном України серед юніорів. Владислав Дігтяр виборов першість у каное-двійці. Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів провели у Дніпрі. Наш земляк завоював «золото» у перший день змагань, 18 травня.

Владислав Дігтяр у парі з Іллєю Шаргородським із Южного Одеської області показали кращий результат у каное-двійці на дистанції 1000 м.

Футбол. Матч групового етапу Кубка Полтави з футболу «Пролісок-2017» відбувся на  стадіоні «Динамо». Між собою зустрілися команди другої групи «Інваспорт» та «Левада». Гра закінчилася із рахунком  9:0 на користь «Інваспорту». Наразі команда дефлімпійців лідирує у турнірній таблиці.

Гімнастика. Юна полтавка Вероніка Сіліонова здобула золото на Всеукраїнських змаганнях. У  турнірі, який відбувся на Київщині, взяли участь  24 команди із 13 міст України. Загалом за призові місця боролися 380 гімнасток. Вероніка виборола 1 місце у своїй віковій категорії .

Інформацію підготовлено за матеріалами інформагентств.