Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Тривають останні приготування до гала-концерту фіналістів проекту "Квадрат успіху"

Тривають останні приготування до гала-концерту фіналістів проекту "Квадрат успіху"

"Люби своє, українське!" - гасло, під яким проходить 7-ий сезон телевізійного конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні "Квадрат успіху". Від початку 2017-го телеканал "Лтава" розкривав співочі таланти Полтавщини, переможців визначили 30-го квітня, а завтра,  20-го травня, на Театральній площі відбудеться гала-концерт, на якому заспівають усі учасники-фіналісти проекту. Останні приготування до головного музичного концерту Полтави бачили і слухали мої колеги. 

Переможці визначені, але хвилювання лишається. Фіналісти і суперфіналіст 7-го сезону вокального проекту "Квадрат Успіху" готуються до заключного етапу - гала-концерту. На репетиції ми зустріли Андрія Хмару, Олександра Сидоренка та Валерія Кучерявого.

Валерій Кучерявий, абсолютний переможець 7-го сезону проекту "Квадрат успіху": Підготовка пройшла чудесно, дуже багато професіоналів. Тому, думаю, завтра полтавці будуть в захваті від таких уже состоявщіхся артистів "Квадрату успіху".

Андрій Хмара, суперфіналіст 7-го сезону проекту "Квадрат успіху":  Це вдвічі тяжче виступати, ніж під "мінус", до якого ти вже звик. Но надіюсь, все буде гарно! Буде погода нас радувати!

Пів року співак і танцюрист Андрій настільки хвилювався, говорить, що не спав ночами. А Сашко, аби його підтримували, проводив широку роботу в мережі.

Олександр Сидоренко, суперфіналіст 7-го сезону проекту "Квадрат успіху":  Я вам просто величезно вдячний! І зробили так, що я став суперфіналістом!

Останні приготування до гала-концерту: учасники вирішують, які "фішки" вставити в пісню та налаштовуються емоційно. Професійні музиканти з бенду «Live Sound» Сергій Вовченко і Євген Дудник говорять: "На проекті всі закохані в музику і такі собі патріоти живого звучання".

Сергій Вовченко, музикант, учасник бенду «Live Sound»: Я з великим задоволенням запрошую всіх вас, всіх полтавчан, всіх друзів до нашого дійства, до цього празника «Квадрат успіху» зустріча своїх друзів! Живий звук!  

Євген Дуднік, член журі, керівник бенду «Live Sound»: Ми покажемо, як потрібно іншим містам, іншим телепроектам, іншим конкурсам, що все таки ми вміємо співати, ми можемо це показати живцем! А не так, як всі інші – під фонограму, під «плюс»! Приходьте, … чому «Живий квадрат»? Тому що все живйом!

Юлія Стемковська, ведуча і співпродюсер проекту "Квадрат успіху": Що ж, ми чекаємо всіх на гала-концерті телевізійного конкурсу "Квадрат успіху"! Буде гучно, весело і драйвово! Зустрінемося на Театральній площі о 19-й годині!

День Європи з телепроектом «Квадрат Успіху»! Не пропустіть це грандіозне шоу.