Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Чоловіка, який вбивав собак, затримали в Нижніх Млинах

Чоловіка, який вбивав собак, затримали в Нижніх Млинах

Чоловіка, який вбивав собак, затримали у селі Нижні Млини, що в Полтавському районі. Півроку тому він вийшов з в'язниці, ніде не працював і не мав грошей на їжу. Нині перебуває на волі. Чи покарають чоловіка за скоєне, дивіться далі у сюжеті.

Голос: Він дуже боїться чужих людей. Якщо когось побачить, тікає. Навіть до мене почав ходити дня через два.

Цей собака  залишився живим. А от його двох братів вбили. Чоловіка, якого підозрюють у скоєному, люди не бачили вдома кілька днів, розповідає жителька Нижніх Млинів Людмила Хоменко.

Голос: В такому точно мішку були тварини, яких ми поховали

Убитим цуценятам було два місяці. За словами місцевої жительки Тетяни Семенець, тварин чоловік купив у її сусіда.

Тетяна Семенець, жителька Нижніх Млинів: Вранці кинулися, знайшли цуценят вже повішених. Один в мішку, інший висів без голови, без хвостика, без лапок.Це мій половинщик, алкоголік. Він йому за бутилу їх продав.

Чоловік вдома буває рідко, говорить Сергій Пашко. Останній раз, каже, бачив його, коли той просив ножа.

Сергій Пашко, житель Нижніх Млинів: Він утром приходив, просив у мене нож і розпорку, щоб шкурку знімать, бо каже мені хтось кроля дав, нада розпотрошить. Я кажу: Коль, в мене немає ні ножа, ні розпорки

Мертвих собак на подвір’ї чоловіка знаходять не вперше, говорить Людмила Хоменко. 

Людмила Хоменко, жителька Нижніх Млинів: Декілька років тому викликали поліцію. Він їв собаки.Жінка поскаржилась, що в неї пропала собака і якимось чином підозра впала на нього, коли прийшли до нього сюди ж таки додому, то знайшли цю собаку

Не так давно чоловік вийшов з в»язниці, роботи не мав. Працівникам поліції зізнався: вбивав тварин,  бо хотів їсти. Адміністративний протокол вже направили до суду. Розповідає капітан поліції Артем Шарай.

Артем Шарай, т.в.о. начальника сектору превенції Полтавського районного відділення поліції:Якщо йому не допоможуть превентивні заходи у виді покарання і профілактичної розмови, то, я думаю, що спільно з працівниками прокуратури ми дійдемо згоди, щоб порушити кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожує штраф. Вдома його волонтери не застали, тому залишили записку з проханням не вбивати  більше тварин.

Наталія Лебединська, волонтерка: Тварини не винні, що в людей, щось не складається. Ми пропонуємо свою допомогу ліками чи, можливо, харчами і я залишаю свій мобільний номер телефону. Сподіваюсь, що він мені подзвоние і ми зможемо направити його на іншу дорогу.

Нині для песика, братів якого вбили, волонтери шукають нових господарів.