Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Футболісти 30 гімназії вибороли кубок дитячого турніру з футболу

Футболісти 30 гімназії вибороли кубок дитячого турніру з футболу

Кубок переможців дитячого турніру з футболу, присвяченого 20-річчю завоювання біло-зеленими бронзових медалей, отримали 11-річні хлопчаки з 30-ї школи. Кілька днів тому команди із  полтавських шкіл почали боротися за звання чемпіонів кубку. Учасників  розподілили на чотири групи. Такі змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл влаштував футбольний клуб. Його керівники, а також гравці основного складу нагородили переможців.

Переможна мить дитячого турніру, заякою спостерігаютьстарші колеги - професійні футболісти з футбольного клубу  "Ворскла". 

До фіналу дійшли спортивні хлопчаки  13-ї та 30-ї шкіл. 1:1 в основний час - і гра звелася до серії пенальті. Перемогли  учні  30-ої гімназії. Їхній голкіпер Ігор Африканський витягнув один м'яч, а згодом у вирішальний момент забив своїм суперникам з пенальті. 

Емоції хлопців переповнюють,адже не кожен професійний футболіст може зіграти на головній арені Полтавщини, розповідає  віце-президент клубу Олег Лисак. За його словами, хотіли здійснити маленьку мрію хлопчиків - зіграти на полі найбільшого стадіону області:

Нагородили учасників трьох кращих команд заохочувальними призами. Окремі подарунки дісталися кращим гравцям. Кубок та медалі за третє місце отримали учні 10-ої школи, "срібло" у 13-ої гімназії, "золото" ж заслужили футболісти 30-ої гімназії. Турнір для школярів планують зробити традиційним, щорічним і обласним. 

фото: http://www.vorskla.com.ua