Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Акцію «Україна – це твоя Європа!» провели на Театральній площі Полтави

Акцію «Україна – це твоя Європа!» провели на Театральній площі Полтави

Дитячі ігри, аквагрим, патріотичний флешмоб. Акцію «Україна – це твоя Європа!» влаштували на Театральній площі Полтави. Долучилися до неї і мої колеги.

Полтавка Ольга долучилася до акції разом із шестирічним Віктором. На захід, говорить, потрапили випадково. Каже: розважальна програма цікава як для неї, так і для сина.

Ольга Клименко, полтавка: Незважаючи на погоду, ми вирішили прогулятися. Сьогодні вихідний день. і ми дізналися, що проходе тут свято для діток. То ми залюбки відвідуємо такі свята, такі заходи. Діти із задоволенням грають в ігри. 

Віктор Клименко, учасник акції: Подобається. Класні ігри. І дуже класно тута. – що ти сьогодні робив? - Кидав через сетку м’ячик і пригав.

 Організатор заходу Людмила Шурховець говорить: у формі гри діти краще вивчають навколишній світ.

Людмила Шурховецька, співорганізатор свята: Ми їх вчимо будувати своє майбутнє. Перемагати. Бути чемним ними, бути рухливими, бути активними. І здоровий спосіб життя є невід’ємною частиною гарного майбутнього, майбутнього всієї України.

Вікторія Каюн, в.о. директора комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради: меседж – об’єднати Україну з Європою. Зробити Україну центром Європи також

У розважальній програмі - дитячі ігри, малюнки на асфальті, фото з улюбленими героями та символічний аквагрим.

Надія, волонтер заходу: Грали у «Гусеницю». Робили її, щоб вона наїлася, виросла. І просто з дітьки потім проводили паравозик.

Маленькі полтавці разом з дорослими утворили герб держави та взяли участь у патріотичному флешмобі. Вони тримали в руках прапорці України та Європи. Долучилася до дійства і семирічна Маргарита.

Маргарита Брюханова, учасниця акції: ну, как будто ми сонце, тянемося там. Україна – це наша Європа. Танец просто фантастіческий.  означало, що ми дружимо. Вся країна – це друзья.

Обласну акцію провели з нагоди Дня Європи, який відзначають сьогодні. Карина Москаленко, Павло Бардиш, полтавські телевізійні новини.