Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Жителі кількох будинків у Полтаві живуть у темряві

Жителі кількох будинків у Полтаві живуть у темряві

6 днів – без світла в під’їздах. Жителі кількох будинків у Полтаві живуть у темряві, не мають змоги користуватися ліфтом та домофоном. Чому склалася така ситуація  та хто винен у відключенні,  дивіться в наступному сюжеті.

Жителі будинку на вулиці Чорновола,  2Б  розповідають: підприємство  «Полтаваобленерго»  відімкнуло їм світло  за борги, які  повинна повернути  «Управлінська Житлова Компанія».  Тож вони  написали  скаргу міському голові Олександру Мамаю. Зустрітися із його заступником  вийшло з другої спроби.

Заступник міського голови Андрій Лямін зв’язався з директором товариства з обмеженою відповідальністю «Управлінська Житлова Компанія».

Ірина Добродомова, голова ОСББ на вул. В.Чорновола, 2 Б: На просьбу Лямина подписать нам акт о передачи нашего дома в управление созданного нами ОСББ, Тарасенко сказал,что он подпишет, но только когда пройдет эти два месяца срока. Или выставил условия, чтобы мы собрали 90% заплатили долга по нашему дому.

Жителі  кажуть:  ті, хто платять, не повинні страждати і платити за борги сусідів. Далі люди рушили  до головного офісу «Управлінської  Житлової Компанії».

Богдан Лис,  мешканець будинку на вул. В. Чорновола, 2Б: Я прийшов до керівника своєї обслуговуючої організації, якого я ніколи не бачив, за всі роки. Хотів з ним познайомитися і задати запитання: «На яких підставах нас тероризують вже три дні?» Відключили нам світло, діти не можуть ввечері гуляти, інваліди і пенсіонери складно збираються до себе додому.

Але двері офісу обуреним полтавцям не відчинили. За словами Ірини Добродомової, компанія на контакт не йде, на офіційні листи не відповідає, кошти підприємству «Полтаваобленерго»  не сплачує, передавати будинок в управління ОСББ відмовляється.

Ірина Добродомова, голова ОСББ на вул. В.Чорновола, 2 Б: Мы только что сюда принесли свое заявление, до четырех написано, но дверь к сожалению закрыта. Но мы будем сейчас обращаться в прокуратуру.

Ігор Головатий, правозахисник: Вони, по суті, з жителів збирають квартплату, а послуги ніякі не надають. В цьому є ніщо інше, як шахрайські дії. Тому цим повинні займатися компетентні органи. Якщо міська влада, компетенті органи не будуть контрулювати цю ситуацію, давати дійсну юридичну оцінку діям компанії  – ми будем діяти згідно конституції україни.

Журналісти ПТН триматимуть на контролі цю ситуацію.