Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві під час анонімного тестування на СНІД один результат виявився позитивним

У Полтаві під час анонімного тестування на СНІД один результат виявився позитивним

У Полтаві провели акцію до Всесвітнього дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, в рамках якої усі бажаючі мали змогу безкоштовно та анонімно протестуватися на ВІЛ.

Під час акції у тестуванні взяли участь  63 людини, один результат виявився позитивним. Про це журналістам «Лтави» повідомила  представник БО «Світло надії» Христина Криженко.  В порівнянні з минулим роком цього разу кількість охочих протестуватися була втричі меншою.

Також, організатори  акції планують  провести тиждень тестування на ВІЛ: мобільна амбулаторія працюватиме по кілька годин у різних районах міста із тим, щоб полтавці мали змогу пройти безкоштовне та анонімне тестування.

Нагадаємо, Полтава вчетверте приєдналасьдо Всесвітньої кампанії RED, розмістивши 10-ти метрову червону стрічку на фасаді міськвиконкому.

Довідка: Станом на 1.05.2017 р. на обліку у Полтавському обласному центрі профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом перебуває 3444 людей (із них – 1305 по м.Полтава). Вперше виявлених у 2016 році – 405 осіб. 83% ВІЛ-інфікованих полтавців, які на даний час перебувають на диспансерному обліку – віком від 25 до 49 років.