Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

День Європи разом з телепроектом "Квадрат успіху"!

День Європи разом з телепроектом "Квадрат успіху"!

Про кохання, рідне місто та війну. Вже вдвадцяте в Полтаві звучать наживо українські пісні просто неба. 16 фіналістів та суперфіналістів музичного проекту від «Лтави» «Квадрат Успіху» влаштували для містян гала-коцерт.

На Театральній площі збирається публіка. Дощ не завада для гала – концерту 7-го сезону вокального шоу «Квадрат Успіху». Серед глядачів: і ті хто вболівав за своїх фаворитів, є й колишні учасники .

 Голос: Мене привела сюди ностальгія, бо я була лауреатом «Квадрату успіху» в 2010-2012 році.

Голос:  Валеру Кучерявого вболівала дивилася і голосува за Валеру Кучерявого. Все подобається, даже погода нічого не поміняла, все хорошо.

Голос: Дуже подобається, дуже цікаво, можна з дітьми погуляти можна послухати дуже класно.

Голос: Є непоганий рівень показують,деякі трошки слабше, впринципі доволі не погано.

Гурт «Живі барабани» відкриває вокальне шоу. Далі на  сцену виходять 16 фіналістів та суперфіналістів вокального  конкурсу «Квадрат Успіху»

Наталія Іванченко, керівник проекту «Квадрат успіху», продюсер конкурсу: Вітаю і надзвичайно рада, як і вся команда «Лтави»  що цей день настав.

З початку року телеканал "Лтава" розкривав співочі таланти Полтавщини.

Наталія Май, заслужена артистка України: Всі вони безмежно талановиті, а далі праця  та везіння, головне, що в багатьох є те, що вони можуть людям віддати.

Для когось з учасників  - це були випробування, нова практика, а для когось перший телевізійний конкурс .

Олена Москаленко, учасниця проекту «Квадрат Успіху»: Для мене це великий шаг і практика велика з телебаченням, а вокально я б не сказала, що виросла.

Андрій Хмара, суперфіналіст 7-го сезону проекту  «Квадрат успіху»: Цей конкурс дав мені такий крок, щоб не боятися і йти,  бо я боявся йти на цей конкурс, мене підштовхнули.

Родзинка свята – живе звучання й лише українські пісні.  Їх   учасники виконують разом з музикантами бенду «LiveSound». Суперфіналіст Олександр Сидоренко презентував свою нову пісню про Полтаву.

Олександр Сидоренко, суперфіналіст 7-го сезону проекту «Квадрат успіху»: Відчуття кожен раз неймовірні, бо живий звук ніколи не порівняється з записаними інструментами. Це живі емоції , і люди реагували на цю пісню дійсно по-живому.

Абсолютний переможець Валерій Кучерявий на фінальному концерті виконав ліричну пісню. Говорить: цим намагався вразити всіх жінок. І додає: попри конкуренцію, за півроку всі учасники стали однією командою.

Валерій Кучерявий, абсолютний переможець 7-го сезону проекту «Квадрат успіху»: Люди настільки зрідняються, і як би ти їх знаєш не один рік. Трішки сумно, що такий конкурс закінчився,  але весело і класно пройшов концерт.

У березні 2017 року музичний проект «Квадрат Успіху“ святкував  20 років. За цей час, говорить керівник проекту Наталія Іванченко, він відкрив чимало нових  талантів

Наталія Іванченко, керівник проекту «Квадрат успіху», продюсер конкурсу: Ми сьогодні Полтаві показали , як можна робити справжні яскраві концерти на живій музиці. Із кращими молодими голосами Полтавщини.