Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кременчуці інсценували історичну битву біля Хотина

У Кременчуці інсценували історичну битву біля Хотина

Історичне дійство. У Кременчуці на березі Дніпра  інсценували Хотинську битву. Театралізоване дійство провели на центральній  набережній біля «Скелі гранітний реєстр». Нагадаємо, у 1621-му році біля міста Хотин відбулася  битва між військами Речі Посполитої та Османської імперії , яка стала завершальним етапом Хотинської війни . У військовому протистоянні перемогу отримали об’єднані сили Речі Посполитої та  українського козацтва. На думку істориків, під час Хотинської битви, саме запорізькі козаки на чолі з Петром Сагайдачним зробили величезний внесок у знищенні османської армії. В інсценуванні історичного дійства взяли участь кілька організацій українського козацтва, повідомляють наші кременчуцькі колеги.

Жінка: Очень красиво, особенно впечетляют воины, которые на лошадях скачат: настолько мужественно, красиво. Есть за что бороться нашей Украине.

Чоловік: Я думаю, что это особенно сейчас очень важно. В свете тех событий которые у нас происходят. Чтобы дух патриотизма возрождать у людей.