Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор і ведуча:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Полтавці не поспішають купувати полуницю

Полтавці не поспішають купувати полуницю

Перша в цьому році полуниця з'явилася на ринках Полтавщини. Люди на цінники не дивляться і вже купують соковиту, проте є й ті, хто чекає грунтової ягоди. Де полуниця найдорожча, а де ціни вже впали – наш наступний сюжет.

Маленький Діма ягідний сезон цього року відкрив для себе тиждень тому.

Полуницю він полюбляє їсти свіжу, з цукром і сметаною.  Головне, щоб ягода мала привабливий зовнішній вигляд і приємно пахла.  

Любов, полтавка: Промили добре, побула полуниця у воді довго. З цукром пробували давати

Більшість продукції на полтавських ринках теплична. Полуниця українська. Пані Людмила продає ягоди з Херсона. Через високі ціни, каже, кладе на ваги соковиту не часто.

Людмила, продавець: Я вважаю, що 60 грн. за кг для полуниці - це не дуже дешево.Масово вона ще не пішла. Люди, певно, чекають своєї полуниці.

На ціну товару  вплинули цьогорічні заморозки. Ближче до літа полуниця здешевшає, прогнозує продавчиня Людмила. Тим часом зросте кількість ягід із відкритого ґрунту.

Ольга Боцула, журналіст:  За вихідні  полуниця подешевшала на 10 відсотків. За неї просять 65 гривень. А це удвічі дорожче , ніж минулорічного сезону.

Ягідна арифметика в області  в цінах за кілограм має такий вигляд: найнижчі ціни можна побачити на ринках Лубен, Миргорода та Зінькова. Найдешевша полуниця в Полтаві та Кременчуці. А от у Пирятині і взагалі її ще немає. Щодня ягоди з прилавків ринку досліджують в лабораторії. Лікар ветеринарної медицини пані Юлія  їх спочатку розтирає. Розкладає у пробірки.

Юлія,  лікар ветеринарної медицини: Відважуємо 10 грамів. Похибка до однієї десятої.

І додає  спеціальний розчин.Далі вимірює вміст нітратів.

Юлія,  лікар ветеринарної медицини: 17, 4 показує при нормі в 60. Клубника допускається.

Полуниця на полтавському ринку безпечна,  говорить  завідуюча лабораторією Людмила Почеп. 

Людмила Почеп, завідуюча державною лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи №2: Головними показниками якості суниці є зовнішній вигляд, смак і аромат, механічні пошкодження і колір

Цьогорічну  соковиту куштували і ось ці полтавці.  

Марина, полтавка: Вона дуже дорога, як для продажу.Куштувала. Як пластмаса, тільки червона.

Валентин, полтавець: Вважаю, що там більше хімії, чим самої полуниці. Почекаю, доки в тещі на городі дозріє своя,  і тоді насолоджуватимуся

Аліса, полтавка: Не знаю, чи корисна, але я не  боюся. Куштуватиму і подивлюся. Дорого, але скрізь дорого,що поробиш.

За теплої погоди пік сезону полуниці настане за тиждень. Тоді ж і вартість ягоди має знизитися. За прогнозами продавців, в середньому вона впаде на 35 гривень.