Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

4:3 - "Вікторія" перемогла "Колос"

У футбольній першості чемпіонату області серед команд першої ліги зіграні матчі 4-го туру. У селі Первозванівка Чутівського району зустрічалися одні з лідерів змагань: чинний чемпіон – місцева «Вікторія» та «Колос» (Кобеляки). Про перебіг подій на футбольному полі – далі Володимир Голубничий.

До звітного поєдинку суперники мали у своєму активі стовідсотковий результат: три матчі-три перемоги. Тож, у Первозванівці була гра, так би мовити, за 6 очок.

Рахунок відкрили господарі. Вже на 4-й хвилині Ігор Михайлов у штрафному майданчику розібрався одразу з трьома захисниками і пробив повз воротаря. Згодом «Вікторія» не використала кілька нагод, щоб закріпити свій успіх. А от гості своїм шансом скористалися. На 35-й хвилині після виконання штрафного удару рахунок став 1:1.

Кінцівка тайму видалася щедрою на голи. Протягом десяти хвилин м’яч ще тричі опинявся у сітці воріт. На гол гравця «Кобеляк» Юрія Хоменка господарі ще до перерви відповіли двома влучними пострілами. 3:2 і попереду другий тайм.

Після перерви незначною територіальною перевагою володіли гравці «Колоса». А от підопічні Олександра Рядних вирізнялися гострими контратаками, які вони довго не могли реалізувати. Наприкінці матчу суперники знову обмінялися голами. У підсумку – 4:3 – перемога «Вікторії».

Після перемоги команда Олексія Порохні випередила кобеляцький «Колос» у турнірній таблиці. Чемпіонат триває.