Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Анна Комар
Анна Комар

Як Полтавський театр ляльок в Авдіївці побував

Як Полтавський театр ляльок в Авдіївці побував

Підтримаємо Авдіївку! Полтавський академічний театр ляльок, виступаючи в різних областях України, побував і на сході. Повезли туди казку «Колобок». Подробиці далі в сюжеті.

Полтавський «Колобок» на Донбасі. Казкового героя вперше побачили 350 авдіївських дітей. 3 вистави для трьох тамтешніх шкіл – від полтавських артистів. Для дітей це і користь, і радість, говорить викладач Світлана Петрівна.

Світлана Петрівна, директор ЗОШ № 6 (м. Авдіївка):Хлопчик сьогодні хворий навіть прийшов побачити виставу, діти ДУЖЕ хотіли побачити її! Дуже раді були! І залишаться з ними і вчинки Колобка, і пісня Колобка!

Під час одного з показів раптово почалися обстріли околиць, розповідає директор Полтавського лялькового театру Тетяна Вітряк. Акторам, каже, було моторошно чути звуки вибухів, а малюки в цей час  спокійно й із захопленням дивилися «Колобка».

Тетяна Вітряк, директор Полтавського обласного академічного театру ляльок: Діти, вони – звичайні діти, і у них щасливі очі. Потрібна наша робота. Зрозуміло одне, що потрібно їздити частіше, тоді тільки все буде йти на позитив.

Юні глядачі діляться враженнями від побаченого.

Голос:  Колобок навчив усіх звірів літати.

Голос: Добро завжди переможе війну!

Голос:  Полтава! Нам не показали сказку! А мы очень хотим, чтобы и 9-ым, и 8-ым, классам тоже показали сказку.

Полтавський обласний академічний театр ляльок виступив у Авдіївці вперше. Влаштували покази за ініціативи Полтавського батальйону небайдужих.