Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Корпусному парку полтавці бігали

У Корпусному парку полтавці бігали

24-го травня – Всесвітній день спортивного орієнтування. У Полтаві його відзначили  змаганням у центрі міста. Хлопці та дівчата долали дистанції та перешкоди. Як це було – бачили наші журналісти.

Анна Комар, журналіст: Спорт як спосіб єднання з природою. У Корпусному парку полтавська молодь проходить лабіринти і змагається на швидкість.

1 кілометр та 15 контрольних пунктів. Найпрудкішим учасникам вдається пробігти цю дистанцію за 4 хвилини.Для досягнення такого результату готуватися потрібно довго, каже організатор Сергій Брін.

Сергій Брін, голова Полтавської федерації спортивного орієнтування: Саме орієнтування – це найдивовижніший вид спорту, який знайомить людину із дисципліною, із повагою до природи, такий вид широкий, який потребує і фізичної підготовки, і розумової.

Ось цей лабіринт потрібно пройти за 50 секунд.

Для 11-річного Маркіяна спортивне орієнтування – це спосіб знаходити нових знайомих та однодумців.

Маркіян Трощак, учасник змагання: Ми їздимо дуже багато на змагання в різні міста України, і там також знаходяться друзі, з якими ми маємо змогу зустрітися і на наступних змаганнях.

У Полтаві історія спортивного орієнтування почалася з любительського туризму в 60-их роках минулого століття.

Георгій Модін, член Полтавської федерації спортивного орієнтування: Романтика, палатки, костёр, песни. Было очень интересно. Плюс вот это ориентирование, поиск, он был тогда как игра. Я уже, м’яко говоря, достаточно взрослый, но всё равно играть люблю. Вместе с детворой объездили пол Союза и всю Украину.

Всесвітній день спортивного орієнтування в Україні відзначають вдруге. У Полтаві до змагань цього дня долучилися близько півсотні юних спортсменів.